D
S
NW
Dom w szeregu przy ul. Retmańskiej
Powierzchnia
85.0 m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2020

Dom w szeregu przy ul. Retmańskiej

Dom
Sprzedaż
Na wyłączność
mapa
430 000 PLN
430 000 PLN
430 000 PLN
5 058 PLN
85.0 m2
5
2020
191.0 m2
5.00
34.00
Pierwotny
utwardzona
łazienka, łazienka, sypialnia, sypialnia, sypialnia, sypialnia
Miejsca parkingowe naziemne
85.0 m2
759875

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu ofertą sprzedaży jednego segmentu szeregu zbudowanego zgodnie z projektem „Dom w Tunbergiach”. Inwestycja powstaje przy ul. Retmańskiej w Tczewie. Budowa rozpoczęła się w maju 2020 r. Zakończenie i doprowadzenie do stanu deweloperskiego jako finalnego planowane jest na kwiecień 2021 r. Budynek będzie składał się z sześciu jednakowych powierzchniowo segmentów, licząc od lewej będą to na przemian segmenty lewy i prawy. Jest to trzecia inwestycja budowlana tego samego wykonawcy, powstająca obok gotowych już bliźniaków przy zatoczce ul. Retmańskiej.

Został już tylko jeden segment (4. od lewej).

Na parterze znajdować się będzie wiatrołap (3,53 m²), z którego będzie można przejść do przedpokoju (2,34 m²), obok którego znajduje się łazienka (2,50 m²), spiżarnia pod schodami (1,41 m²) i pokój (7,21 m²). Dalej znajduje się salon z aneksem kuchennym (24,11 m²) z przejściem na taras i schody.
Na piętro prowadzą lane schody (4,53 m²), a na piętrze znajdować się będzie hol (4,57 m²), 3 sypialnie (13,70 m², 8,86 m² i 8,31 m²) i łazienka (4,10 m²). W holu znajdować się będzie również wyłaz na strych ze składanymi schodami. Strych znajdować się będzie nad całą powierzchnią piętra.
Łączna powierzchnia użytkowa budynku to 85,15 m².

Do każdego wewnętrznego segmentu przynależeć będzie około 191 m² działki, z czego 57 m² to powierzchnia zabudowy, 94 m² to powierzchnia ogrodu, a 40 m² powierzchnia podjazdu przed wejściem.

Frontowa ściana budynku skierowana będzie względem kierunków świata na stronę południowo-wschodnią, natomiast ściana tarasowa na stronę północno-zachodnią.

Budynek nie będzie podpiwniczony, natomiast będzie posadowiony na solidnej palowanej płycie fundamentowej, dającej budynkowi pewną stabilizację i długowieczność, będzie również zapewniać dodatkową izolację termiczną.

Ściany zewnętrzne ocieplone będą styropianem o grubości 20 cm, natomiast dach wełną mineralną zgodnie z obowiązującymi standardami budowlanymi.

Kąt nachylenia dachu to 31°. Ścianka kolankowa piętra będzie miała wysokość 235 cm, co daje w pełni funkcjonalne i ustawne piętro i możliwość dowolnej aranżacji meblami wszystkich pomieszczeń na obu kondygnacjach.

Każdy segment z osobna ogrzewany będzie przez dwufunkcyjny kocioł gazowy, ogrzewający również ciepłą wodę użytkową. Na obu piętrach zastosowane będzie ogrzewanie podłogowe.

Budynek będzie wybudowany z pustaków gazobetonowych o grubości 24 cm, ściana oddzielająca segmenty będzie miła grubość dwóch pustaków oraz wygłuszającej dylatacji pomiędzy nimi, co da większy komfort akustyczny mieszkańcom. Dach będzie miał konstrukcję drewnianą, pokryty będzie dachówką ceramiczną.

Standard wykończenia deweloperskiego wnętrz:

- tynki gipsowe na ścianach i sufitach, sufity piętra wykończone płytami gipsowo-kartonowymi, zamontowany wyłaz strychowy ze schodami strychowymi;
- posadzki betonowe, schody na piętro betonowe;
- okna PCV ciepłe 3-szybowe, ramy od zewnątrz w kolorze szarym (antracyt), parapety wewnętrzne z laminowanej płyty;
- drzwi wejściowe zewnętrzne antywłamaniowe aluminiowe, bez wewnętrznej stolarki drzwiowej;
- instalacja wodno-kanalizacyjna z podejściami do urządzeń w kuchni i łazienkach;
- instalacja CO rozprowadzona z ogrzewanie podłogowym na obu piętrach, skrzynki rozdzielaczy w komplecie;
- kocioł gazowy dwufunkcyjny, licznik gazu na zewnątrz;
- instalacja antenowa TV i internetowa zakończona gniazdami;
- instalacja elektryczna zakończona białym osprzętem (gniazda, włączniki), skrzynka elektryczna, przewód trójfazowy w aneksie kuchennym;
- instalacja kominowa do paleniska kominkowego.

Standard wykończenia deweloperskiego na zewnątrz:

- tynk mineralny w kolorze białym, nieliczne wykończenia w kolorze szarym lub w imitacji drewna;
- dach pokryty dachówką, rynny;
- balustrady szklane lub metalowe okien balkonowych;
- parapety zewnętrzne blaszane;
- kostka betonowa na podjeździe i podejściu do drzwi wejściowych;
- płot z segmentów siatki karbowanej powlekanej oddzielający granice poszczególnych działek.

Lokalizacja naszej inwestycji to jej niewątpliwy atut. Budynek będzie usytuowany przy utwardzonej drodze pokrytej kostką betonową (dodatkowym atutem jest zatoczka z możliwością ustawienia kilku aut przed domem), w spokojnej okolicy nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych. Z jednej strony jest to obrzeże miasta, z drugiej jednak do centrum komunikacyjnego i handlowego miasta jest zaledwie 500 m. W tym samym obrębie znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, kościół i liczne sklepy. Dojazd od ul. Kapitańskiej. W odległości 30 m od budynku powstaje ścieżka rowerowa łącząca nowe miasto z rowerowym szlakiem nadwiślańskim.

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości.

Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (4)

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (4)

629 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż
126.1 m2 5 pokoje
380 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż

Długa

Nowe

180.0 m2 6 pokoje
2 500 PLN
Dom
Wynajem

Długa

Nowe

180.0 m2 6 pokoje

430 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone
Facebook