D
S
Dom z warsztatem w Nowem
Powierzchnia
180.0 m2
Liczba pokoi
6
Rok budowy
1980

Dom z warsztatem w Nowem

Dom
Sprzedaż
Nowe
mapa
380 000 PLN
380 000 PLN
380 000 PLN
2 111 PLN
180.0 m2
6
1980
582.0 m2
Nowe
Wtórny
asfaltowa
łazienka
Miejsca parkingowe naziemne, Miejsca w garażu
180.0 m2
465543

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży budynku usługowo-mieszkaniowego o powierzchni całkowitej 180 m2 usytuowanego na działce o powierzchni 582 m2, na której znajduje się grunt obsiany trawą, połączone ze sobą budynki gospodarcze z częścią mieszkalno-biurową i duży wyłożony kostką brukową ogrodzony parking.
Budynek gruntu podzielony jest na kilka stref.
Pierwsza z nich to osobny ogrzewany garaż z dwuskrzydłową bramą. Druga część to część produkcyjno-magazynowo- socjalną, posiadającą przejścia pomiędzy 3 dużymi pomieszczeniami o wysokości około 4 m, w których znajduje się również toaleta i biuro. Każde z pomieszczeń posiada osobne wejście z zewnątrz. Trzecia część to piwnica o powierzchni około 100 m2, w której znajduje się skład drewna na opał i piec. Czwarta część budynku to piętro, które jest idealnym miejscem na zaaranżowanie wysokiego mieszkania - loftu. Część ta składa się z dwóch pomieszczeń. W obrębie budynku znajduje się duży wyłożony kostką parking, jego część jest zadaszona i oddzielona dodatkową ruchomą ścianą z plexi na całej szerokości (z możliwością otwarcia tej strefy). Wzdłuż lewej ściany budynków rozciąga się długa trawiasta działka z potencjałem rekreacyjnym lub parkingowym. Wszystkie wjazdy ogrodzone są przesuwnymi metalowymi bramami.
Całość nieruchomości ma duży potencjał produkcyjno-magazynowy, z dodatkową częścią mieszkalną. Może służyć jako stolarnia, warsztat samochodowy lub magazyn. Po odpowiedniej aranżacji powstałby tu również stylowy lokal gastronomiczny.
Lokalizacja to niewątpliwy kolejny atut tej nieruchomości. Znajduje się w centrum miasta Nowe, w odległości kilkudziesięciu metrów znajduje się rynek miejski, kościół i liczne sklepy. Jednocześnie miejsce to jest oddalone o kilkaset metrów od drogi krajowej 91.
Istnieje również możliwość wzięcia w dzierżawę tej nieruchomości w cenie 2500 zł za miesiąc + media.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.
Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont nieruchomości.
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 21970.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

380 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone
Facebook