L
W
Gdynia Orłowo Lokal Użytkowy
Powierzchnia
268.0 m2
Piętro
0 / 3

Gdynia Orłowo Lokal Użytkowy

Lokal
Wynajem
Zwycięstwa, Gdynia
mapa
28 140 PLN
28 140 PLN
28 140 PLN
105 PLN
268.0 m2
0 / 3
2013
Zwycięstwa, Gdynia
Wtórny
583288

Opis nieruchomości

RITUM BUSINESS PARK - lokal użytkowy dla Inwestora

Znakomita LOKALIZACJA - Gdynia Orłowo.

Nieruchomość położona w najpiękniejszej dzielnicy Gdyni - Orłowo. Dominuje w niej zabudowa willowa zarówno przedwojenna, jak i nowoczesna. Otoczenie, to wyjątkowe tereny rekreacyjne, wypoczynkowe. Największą zaletą jest bliski dostęp do morza i pięknych piaszczystych plaż. Szczególną wizytówką dzielnicy jest molo oraz, znany w całej Polsce, Klif Orłowski.

Lokal znajduje się w nowoczesnym, prestiżowym kompleksie budynków biurowo-usługowych TRITUM BUSINESS PARK, w którym zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne i teletechniczne. Teren strzeżony całodobowo. Sąsiedztwo obiektów biurowych, usługowych, handlowych oraz budynków wielomieszkaniowych głównej ulicy - al. Zwycięstwa zapewnia stały przepływ przechodniów oraz osób przejeżdżających każdego dnia. Na wprost ważne pętle autobusowe. Teren doskonale skomunikowany z centrum Gdyni, Sopotem, Gdańskiem oraz lotniskiem.

Lokal o p.u. 268 m2, położony na parterze trzypiętrowego obiektu z 2013r. Wnętrze nowocześnie wykończone, przestronne, rozkładowe, a tym samym o jasnym wnętrzu stanowi wyjątkowy design. Duże, szklane witryny wystawowe, ekspozycja z trzech stron - dzięki którym lokal bardzo dobrze widoczny od al. Zwycięstwa. Wejście od strony głównej ulicy oraz zaplecza. Lokal o bardzo dobrym stanie technicznym. Dodatkowym atutem jest przynależny ogródek przed lokalem, co znacznie zwiększa atrakcyjność nieruchomości szczególnie w okresie letnim oraz “efektywność powierzchni”.

To IDEALNA nieruchomość dla Inwestora !

Media: prąd, woda, kanalizacja. Ogrzewanie miejskie.

Cena ofertowa najmu - 105,00 pln netto / m2.

Udogodnienia:
Klimatyzacja
Ochrona

Serdecznie zapraszam.

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Inne w tej kategorii Pokaż inne oferty

Inne w tej kategorii Pokaż inne oferty

3 600 000 PLN
Kup za PLN msc
Lokal
Sprzedaż

Zwycięstwa

Gdynia

214.0 m2 Piętro 0 / 3

28 140 PLN

To pole jest wymagane
phone
Facebook