M
S
NW
Bliźniak przy Retmańskiej II
Powierzchnia
127.0 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
1 / 2

Bliźniak przy Retmańskiej II

Mieszkanie
Sprzedaż
Na wyłączność
Aleja Jana Pawła II, Śródmieście, Warszawa
mapa
495 000 PLN
495 000 PLN
495 000 PLN
3 897 PLN
127.0 m2
5
1 / 2
2020
Pierwotny
sypialnia, sypialnia, sypialnia, sypialnia
Miejsca parkingowe naziemne, Miejsca w garażu
843434

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu ofertą sprzedaży połowy bliźniaka zbudowanego zgodnie z projektem „Dom w Narcyzach”. Inwestycja powstaje przy ul. Retmańskiej w Tczewie. Budowa rozpocznie się we wrześniu 2019 r. Zakończenie i doprowadzenie do stanu deweloperskiego jako finalnego planowane jest na kwiecień 2020 r. Dom będzie składał się z dwóch jednakowych powierzchniowo segmentów, segment lewy będzie lustrzanym odbiciem prawego. Jest to drugi bliźniak, powstający obok powstałego już bliźniaka oddanego do użytku we wrześniu 2019 r.

Na parterze znajdować się będzie wiatrołap (3,53 m2), z którego będzie można przejść do garażu (19,38 m2) i do kotłowni (4,08 m2). W dalszej części parteru mamy hol (4,91 m2), łazienkę (3,11 m2), klatkę schodową (5,07 m2) i otwartą przestrzeń salonu (24,32 m2) z aneksem kuchennym (5,71 m2).
Na piętrze znajdować się będzie hol (4,7 m2), 4 sypialnie (11,46 m2, 10,38 m2, 11,55 m2 i 11,93 m2) i łazienka (5,94 m2). W holu znajdować się będzie również wyłaz na strych ze składanymi schodami.

Do każdego segmentu przynależeć będzie 342,5 m² działki.

Frontowa ściana budynku skierowana będzie względem kierunków świata na stronę północno-wschodnią, natomiast ściana tarasowa na stronę południowo-zachodnią.

Budynek nie będzie podpiwniczony, natomiast będzie posadowiony na solidnej płycie fundamentowej, dającej budynkowi pewną stabilizację i długowieczność, będzie również zapewniać dodatkową izolację termiczną.

Ściany zewnętrzne ocieplone będą styropianem o grubości 20 cm, natomiast dach wełną mineralną zgodnie z obowiązującymi standardami budowlanymi.

Kąt nachylenia dachu to 31°. Ścianka kolankowa piętra będzie miała wysokość 244 cm, co daje w pełni funkcjonalne i ustawne piętro i możliwość dowolnej aranżacji meblami wszystkich pomieszczeń na obu kondygnacjach.

Budynek ogrzewany będzie przez kocioł gazowy, ogrzewający również ciepłą wodę użytkową. W pomieszczeniach zastosowane będą grzejniki płytowe, w łazienkach drabinkowe.

Budynek będzie wybudowany z pustaków gazobetonowych o grubości 24 cm, ściana oddzielająca segmenty będzie miła grubość dwóch pustaków oraz wygłuszającej dylatacji pomiędzy nimi, co da większy komfort akustyczny mieszkańcom. Dach będzie miał konstrukcję drewnianą, pokryty będzie dachówką ceramiczną.

Standard wykończenia deweloperskiego wnętrz:

- tynki gipsowe na ścianach i sufitach, poddasze wykończone płytami gipsowo-kartonowymi;
- posadzki betonowe;
- okna PCV ciepłe 3-szybowe, ramy od zewnątrz w kolorze szarym (antracyt), parapety wewnętrzne z konglomeratu;
- drzwi wejściowe zewnętrzne antywłamaniowe aluminiowe, bez wewnętrznej stolarki drzwiowej;
- brama garażowa otwierana do góry z napędem elektrycznym;
- instalacja wodno-kanalizacyjna z podejściami do urządzeń w kuchni i łazienkach, licznik wody na zewnątrz;
- instalacja CO rozprowadzona z grzejnikami płytowymi, w łazience grzejnik drabinkowy, głowice termostatyczne;
- kocioł gazowy z zasobnikiem, licznik gazu na zewnątrz;
- instalacja RTV zakończona gniazdami;
- instalacja domofonowa z funkcją otwierania furtki;
- instalacja elektryczna zakończona białym osprzętem (gniazda, włączniki), skrzynka elektryczna, gniazdo trójfazowe w garażu, przewód trójfazowy w kuchni;
- instalacja kominowa do paleniska kominkowego;

Standard wykończenia deweloperskiego na zewnątrz:

- tynk mineralny w kolorze białym, nieliczne wykończenia w kolorze szarym;
- dach pokryty dachówką, rynny;
- balustrady szklane okien balkonowych;
- parapety zewnętrzne blaszane;
- wykończenie gzymsów i wykuszy poziome blaszane;
- kostka betonowa na podjeździe do garażu i podejściu do drzwi wejściowych, ścieżka wokół segmentu z kostki betonowej lub płyt betonowych;
- płot z segmentów siatki karbowanej, powlekanej;
- brama wjazdowa palisadowa z napędem elektrycznym dwu-segmentowa na zawiasach, furtka palisadowa z domofonem.

Lokalizacja naszej inwestycji to jej niewątpliwy atut. Budynek będzie usytuowany przy utwardzonej drodze pokrytej kostką betonową (dodatkowym atutem jest zatoczka z możliwością ustawienia kilku aut przed domem), w spokojnej okolicy nowo powstającego osiedla domów jednorodzinnych. Z jednej strony jest to obrzeże miasta, z drugiej jednak do centrum komunikacyjnego i handlowego miasta jest zaledwie 500 m. W tym samym obrębie znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, kościół i liczne sklepy. Dojazd od ul. Kapitańskiej. W odległości 50 m od budynku powstaje ścieżka rowerowa łącząca nowe miasto z rowerowym szlakiem nadwiślańskim.

Zapraszam do obejrzenia powstałej już nieruchomości, która jest identyczną wersją powstającego obok budynku.

Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

495 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone
Facebook