Bliźniak ul. Lipowa Żukczyn

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
850 000 PLN , Pow. 126,07 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
126,07 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Gdańsk Borkowo , Lipowa
Rok budowy:
2022
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
120217
Powierzchnia działki:
593 m2
Cena za m2:
6 742 PLN
Przedstawiamy Państwu ofertą sprzedaży połowy bliźniaka zbudowanego zgodnie z projektem „Dom w Narcyzach”. Inwestycja powstaje przy ul. Lipowej w Żukczynie. Budowa rozpoczęła się w kwietniu 2022 r. Zakończenie i doprowadzenie do stanu deweloperskiego jako finalnego planowane jest na luty 2023 r. Dom będzie składał się z dwóch jednakowych powierzchniowo segmentów, segment lewy będzie lustrzanym odbiciem prawego.
Na parterze znajdować się będzie wiatrołap (3,53 m2), z którego będzie można przejść do garażu (19,38 m2) i do kotłowni (4,08 m2). W dalszej części parteru mamy hol (4,91 m2), łazienkę (3,11 m2), klatkę schodową (5,07 m2) i otwartą przestrzeń salonu (24,32 m2) z aneksem kuchennym (5,71 m2).
Na piętrze znajdować się będzie hol (4,7 m2), 4 sypialnie (11,46 m2, 10,38 m2, 11,55 m2 i 11,93 m2) i łazienka (5,94 m2). W holu znajdować się będzie również wyłaz na strych ze składanymi schodami.

Do lewego segmentu przynależeć będzie 593 m² działki, a do prawego 592 m².

Frontowa ściana budynku skierowana będzie względem kierunków świata na stronę północno-wschodnią, natomiast ściana tarasowa na stronę południowo-zachodnią.

Ściany zewnętrzne ocieplone będą styropianem o grubości 20 cm, natomiast strop nad piętrem wełną mineralną zgodnie z obowiązującymi standardami budowlanymi.

Kąt nachylenia dachu to 22°. Ścianka kolankowa piętra będzie miała wysokość 244 cm, co daje w pełni funkcjonalne i ustawne piętro i możliwość dowolnej aranżacji meblami wszystkich pomieszczeń na obu kondygnacjach.

Budynek ogrzewany będzie przez ekonomiczny kocioł gazowy, ogrzewający również ciepłą wodę użytkową w zasobniku. W pomieszczeniach zastosowane będzie ogrzewanie podłogowe. To bardzo wydajny, ekonomiczny, bezobsługowy sposób ogrzewania budynku, a przy tym nie tworzący smogu.
Budynek będzie wybudowany z pustaków gazobetonowych o grubości 24 cm, ściana oddzielająca segmenty będzie miła grubość dwóch pustaków co da większy komfort akustyczny mieszkańcom. Dach będzie miał konstrukcję drewnianą, z pełnym deskowaniem, pokryty będzie dachówką ceramiczną w kolorze czarnym.
W każdym segmencie instalacja elektryczna będzie przygotowana do podłączenia instalacji fotowoltaicznej, pod połać dachu wyprowadzone będą przewody do paneli fotowoltaicznych, a w garażu do falownika, również rozdzielnia elektryczna jak i wytrzymałość połączeń będzie dostosowana do potencjalnie zwiększonej mocy przesyłanego prądu. W garażu przygotujemy również miejsce i wytrzymałość instalacji pod elektryczną ładowarkę samochodową.

Standard wykończenia deweloperskiego wnętrz:

- tynki gipsowe na ścianach i sufitach, skos i sufit poddasza wykończony płytami gipsowo-kartonowymi;
- posadzki betonowe;
- okna PCV ciepłe 3-szybowe, ramy od zewnątrz w kolorze szarym (antracyt), parapety wewnętrzne z konglomeratu;
- drzwi wejściowe zewnętrzne antywłamaniowe aluminiowe, bez wewnętrznej stolarki drzwiowej;
- brama garażowa otwierana do góry z napędem elektrycznym;
- instalacja wodno-kanalizacyjna z podejściami do urządzeń w kuchni, łazienkach i kotłowni;
- instalacja CO rozprowadzona z rurkami ogrzewania podłogowego, szafki z rozdzielaczami;
- kocioł gazowy marki Vaillant z zasobnikiem;
- instalacja RTV zakończona gniazdami;
- instalacja domofonowa z funkcją otwierania furtki;
- instalacja elektryczna zakończona białym osprzętem (gniazda, włączniki), rozdzielnia elektryczna, przewód do ładowarki samochodowej w garażu, przewód trójfazowy do płyty indukcyjnej w kuchni;
- instalacja przewodowa do instalacji fotowoltaicznej;
- instalacja kominowa do paleniska kominkowego z doprowadzeniem powietrza z zewnątrz;

Standard wykończenia deweloperskiego na zewnątrz:

- tynk mineralny w kolorze białym i szarym;
- dach pokryty dachówką ceramiczną w kolorze czarnym, rynny;
- parapety zewnętrzne blaszane;
- wykończenie gzymsów blaszane;
- zbiorniki na deszczówkę odbierające wodę z dachu i przyszłych utwardzeń.

Lokalizacja naszej inwestycji to jej niewątpliwy atut. Budynek będzie usytuowany przy utwardzonej drodze pokrytej kostką betonową, w spokojnej okolicy, przy ulicy, przy której dopiero powstają nowe domy. W odległości kilkuset metrów znajduje się orli, plac zabaw, sklep spożywczy i restauracja. Wieś Żukczyn znajduje się zaledwie 3 km od Pruszcza Gdańskiego i wjazdu na autostradę A1 i obwodnicę Trójmiasta.

Zapraszam do obejrzenia powstającej nieruchomości.

Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Nieprawidłowy adres E-mail