Dom do wynajęcie w Tczewie na Górkach

Dom (Bliźniak) na wynajem
3 600 PLN , Pow. 110 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
110 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Tczew , Leona Wyczółkowskiego
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
450705
Cena za m2:
33 PLN
Do wynajęcia dom w Tczewie na Górkach !!!

Przedstawiamy Państwu ofertę domu typu bliźniak do wynajęcia o powierzchni 110 m2, na powierzchnię składają się dwa poziomy po 55 m2, na 1. poziomie znajduje się wiatrołap, przedpokój, salon z wyjściem na duży taras, kuchnia i toaleta. Na 2. poziomie znajdują się 3 pokoje, przedpokój i łazienka. Do dyspozycji najemcy udostępniony będzie również strych o powierzchni zbliżonej do piętra.
Do jest wyremontowany, ogrzewany jest przez nowy dwufunkcyjny kocioł gazowy. Ma wymienione okna na 3-szybowe. Jest bardzo ekonomiczny w utrzymaniu.
Dom nie jest wyposażony w meble i sprzęty AGD, posiada natomiast przyłącza do wszystkich mediów.
Do dyspozycji najemcy jest również działka i podjazd z boku domu. Przestrzeń zamykana jest bramą i furtką.
Lokalizacja to dodatkowy atut tej nieruchomości. Znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych popularnie zwanym Górkami, w odległości około 300 m znajdują się sklep spożywczy, apteka, przedszkole, przychodnia lekarska i bar. Miejsce jest też znakomicie skomunikowane z drogami wyjazdowymi w stronę Gdańska czy Łodzi.

Zapraszam do obejrzenia domu.
Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont nieruchomości.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Nieprawidłowy adres E-mail