Działka nad jeziorem 5000 m2 w Małym Bukowcu

Działka (Rolna) na sprzedaż
225 000 PLN , Pow. 5 000 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
5 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Mały Bukowiec
Numer oferty:
112443
Cena za m2:
45 PLN
Przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży działki gruntowej o powierzchni 5000 m2 z bezpośrednim dostępem do jeziora Ostrowite we wsi Mały Bukowiec. Jest to działka usytuowana pomiędzy lasem a jeziorem z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Działka ma duży potencjał turystyczny, można ją wykorzystać pod działalność taką jak pole namiotowe, czy wynajem domków letniskowych. Równie dobrze posłuży nowemu właścicielowi jako spokojne miejsce do mieszkania z pięknym widokiem i wszelkimi możliwościami obcowania z naturę nad brzegiem jeziora. Działka ze względu na usytuowanie wchodzi w obszar ochronny Natura 2000, który częściowo wpływa na możliwość zabudowy, ale pozwala zachować jej naturalne i atrakcyjne walory.
Mały Bukowiec to nieduża wieś położona w Borach Tucholskich, w sąsiedztwie rzeki Wdy uwielbianej przez kajakarzy. Wieś oddalona jest od Zblewa o 11 km a od Starogardu Gdańskiego o zaledwie 20 km. W odległości kilkuset metrów znajduje się sklep spożywczy.

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Nieprawidłowy adres E-mail