Atrakcyjna działka na Górkach w Tczewie

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
425 000 PLN , Pow. 1 166 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 166 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Tczew Górki , ks. Władysława Młyńskiego
Numer oferty:
647096
Cena za m2:
364 PLN
Przedstawiamy ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnej lokalizacyjnie działki nr 58/4 o powierzchni 1166 m2 położonej w Tczewie na Górkach przy ul. Księdza Władysława Młyńskiego, przylegającej do ul. Głowackiego.
Do działki w drodze doprowadzone są prąd, woda i kanalizacja. Przy sąsiedniej działce znajduje się przyłącze gazowe. Dojazd do działki stanowi utwardzona droga gminna. Działka jest płaska, lekko nachylona w kierunku wschodnim, ogrodzona siatką leśną. Działka ma wymiary około 25 m (front) na 43 m boki.
Działka podlega miejscowemu planowi zagospodarowania przestrzennego i według oznaczenia w panie MU.11.0 jest to teren zabudowy mieszkaniowo - usługowej.
Główne założenia miejscowego planu:
- dopuszczalna wysokość do 12,0 m; do 3 kondygnacji nadziemnych (w tym poddasze użytkowe), budynki o innej funkcji zlokalizowane na tej samej działce budowlanej, co budynek mieszkalny lub mieszkalno-usługowy nie mogą być od niego wyższe;
- dach stromy o kącie nachylenia połaci dachowych w przedziale 30o -51o; ustalenie nie dotyczy dachów mansardowych;
- kalenica główna budynku mieszkalnego oraz mieszkalno - usługowego równoległa do elewacji od strony ul. Głowackiego (nie dotyczy budynków istniejących);
- powierzchnia zabudowy: maksymalna 30% powierzchni terenu objętego inwestycją;
- powierzchnia biologicznie czynna: minimum 40% powierzchni terenu objętego inwestycją;
- wyklucza się lokalizację bezpośrednich zjazdów z ul. Nowej Głowackiego.
W pobliżu działki znajduje się market Dino, przychodnia lekarska, apteka, punkt kateringowy i przedszkole. Jej lokalizacja to niewątpliwy atut, ponieważ jest doskonale skomunikowana z centrum miasta drogowo, pieszo jak i rowerowo.

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości.

Zapewniamy pełną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Nieprawidłowy adres E-mail