Duże mieszkanie 2-pokojowe w Tczewie

Mieszkanie na sprzedaż
325 000 PLN , Pow. 50,02 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
50,02 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Tczew , Nowowiejska
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
705701
Cena za m2:
6 497 PLN
MIESZKANIE 2-POKOJOWE W TCZEWIE PRZY UL. NOWOWIEJSKIEJ !!!

Przedstawiamy ofertę sprzedaży lub zamiany mieszkania dwupokojowego o powierzchni 50,02 m2. Zamiana będzie możliwa tylko na lokal na parterze lub w bloku z windą.
Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, osobnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni około 10 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze 2-piętrowego bloku. Urządzone jest w eleganckim stylu, meble wykonane na wymiar czyli kuchenne i elementy łazienki sedes, kabina i umywalka zostają na wyposażeniu lokalu.
Mieszkanie jest bardzo ciche, jasne i ciepłe (wewnętrzne). Okna salonu i kuchni skierowane są na wschód, a sypialni na zachód. Są tu wszystkie media czyli woda, prąd gaz i internet. Ciepło i ciepła woda podgrzewane są przez gazowy piec dwufunkcyjny znajdujący się w kuchni. Blokiem zarządza spółdzielnia mieszkaniowa, blok jest ocieplony i zadbany, przynależy również do niego parking do wyłącznego korzystania przez mieszkańców bloku.
Lokalizacja to wyjątkowy atut nieruchomości. W odległości 300 m znajduje się deptak nadwiślański, ścieżki rowerowe, place zabaw. W obrębie 200 m znajdują się m.in. przedszkole, szkoła podstawowa, orlik, sklepy spożywcze i wielobranżowe. W tej samej odległości znajduje się pętla autobusowa komunikacji miejskiej.
Zapraszam do obejrzenia nieruchomości.

Zapewniamy pełną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont nieruchomości.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Nieprawidłowy adres E-mail